Barča

Barbora Čechurová

Ahoj všichni! Mé jméno je Barbora Čechurová a od října se na vás každé pondělí budu těšit ve studiu F4F v rámci Kruhových tréninků, orientovaných (nejen) na problematické partie jak žen, tak i mužů, a to všech věkových a kondičních kategorií! Vystřídáme prvky dynamického HIITu i posilovacích cviků, a podle osazenstva se více či méně zaměříme na ty jednotlivé tzv. problematické partie :-) A abyste věděli, komu se dostanete do spárů, tak zde je o mně pár informací.

Jak se poprala s našimi otázkami?

  Jsem 26letá "krotitelka" divé zvěře na střední škole při hodinách práva a mimo to ohromný sportovní nadšenec. Se sportem jsem začala již v dětství.

Od 4 let jezdím na lyžích, v 7 letech jsem začala hrát závodně volejbal, což mi vydrželo až do mých 16 let, než mě všichni přerostli. :-)

Po skončení volejbalové "kariéry" jsem střídala (a i nadále střídám) nespočet aktivit - inline bruslení, běhání, kolo, lyžování, snowboarding, posilovna a fitness - takové ty klasiky. Asi v 18 letech jsem zavítala na první hodinu Zumby - kam jinam, než k báječné Verče - a naprosto mě to uchvátilo! Poté následovalo BOSU, Flowin, Bodyforming.

Když mi přešel 21 rok, pohltilo mě fitness na plné čáře a 3 roky jsem závodila v kategorii Bikiny Fitness.

Nyní opět střídám aktivity jako je běh, plavání, posilování a kondiční box/kickbox, atd.


Lekce s trenérkou Barčou

Pondělí

17:00 Kruhový trénink