Katka

Katka Postlová

Jóga je přístup k životu, cesta i cíl zároveň. 

Nebylo to nejen o fyzickém cvičením, ale také o filozofii, životním stylu, pokoře k sobě samé a k přírodě kolem nás. Vystoupit z komfortní zóny a na měsíc odjet do neznáma doporučuji úplně všem.Po návratu jsem se začala věnovat vyučování jógy a ráda bych všem svým studentům předala vše to, co mě v Indii naučili.    

Jak budou moje lekce probíhat?

Začneme krátkým dechovým cvičením, abychom zklidnili mysl a tělo a naučili se jak správně dýchat. Na každou lekci budu mít připravenou novou asánovou sestavu (jógové pozice) a na závěr si dáme 10min relaxaci. Budeme používat pomůcky jako jsou pásky a cihličky, které nám pomůžou se dostat tam, kam nám zatím naše tělo nedovolí jít. Při pravidelném cvičení tyto pomůcky nebudeme muset používat

Jak se poprala s našimi otázkami? 

S praktikováním jógy jsem začala před pár lety. První pokusy nebyly úplně zdařilé, ale ve chvíli, kdy jsem měla pravidelné bolesti zad, jsem zkusila jógu znova. Tento druhý pokus byl úspěšný. Jóga se stala mojí vášní a součástí mého života. Začala jsem chodit na lekce 2x týdně, sama doma praktikovat asány. Až ve mě začal klíčit nápad odjet do Indie a učit se od samotných indických guru. 

Rozhodně se ničeho nebojte a pojďte do toho se mnou :-)

Těším se na vás na mých hodinách.

Namasté, Katka


Lekce s trenérkou Katkou

Pondělí

6:30  Jóga 

Úterý

16:30  Jóga