Otázky a odpovědi

Pod formulářem naleznete již některé odpovědi na již zaslané otázky, vše v tomto blogu je anonymní. Pokud zadáte email, dostanete zprávu a odpověď rovnou na email.


Dobrý den,
Chtěla bych se Vás zeptat, kdybychom chtěli s mamkou chodit na Tabatu s Verčou a obě dvě jsme po operacích, mamka chodidla a já kolene. Nějaké věci nemůže dělat buď vůbec nebo ne na plno, tak jestli můžeme chodit ?
A nevadí že mi je teprve 15 ?
Mockrát Vám děkuji za odpovědět. 

Dobrý den,

věk určitě nevadí, naopak je super, že máte v tomhle věku vztah ke sportu. Vzhledem k tomu, že všechny cviky je možné přizpůsobit, nebo případně úplně vynechat, určitě u nás můžete začít cvičit. Co se týče Tabaty s Verčou, patří mezi trošku náročnější hodiny. Pokud se cvičením začínáte, za zkoušku by stál Bodyforming nebo Pilates ve čtvrtek od 16:00 a 17:00, nebo některý z kategorie kruhových tréninků HIIT v pondělí od 17:00, TRX středa a pátek od 17:00, nebo Ladies Workout v pondělí a čtvrtek od 19:00. Pokud se budete cítit dobře a hodiny zvládat, můžete přijít vyzkoušet i tabatu. V každém případě vás poprosím, na začátku hodiny informujte lektora o vašich a maminky omezeních, cvičte opravdu dle svého pocitu a cviky, ve kterých se nebudete cítit dobře neprovádějte. Naši lektoři Vám rádi poskytnou jinou alternativu cvičení tak, aby to pro vás bylo přijatelné. Věřím, že jste našla v odpovědi vše, co jste hledala, kdyby cokoliv, neváhejte se na nás obrátit. S pozdravem tým F4F


Dobrý den,
ráda bych od září pravidelně navštěvovala hodiny TRX ve Vašem sportovním studiu. Bohužel s ním nemám žádné zkušenosti a ráda bych se tedy zeptala, zda by nebylo vhodné si nejdříve domluvit individuální hodinu, abych se naučila techniku, nebo se vše vysvětluje při hodinách?
 

Dobrý den přeji,hodiny TRX jsou uzpůsobeny pro pokročilé, ale i pro začátečníky. Naši trenéři se snaží o individuální přístup a o maximání flexibilitu cvičení.Takže abych odpověděl na Vaši otázku, zkušenost nepotřebujete, stačí jen dobrá nálada a chuť zkusit něco nového. Vše se vysvětluje při hodinách.