Krav Maga

Krav Maga, z hebrejštiny volně překládáno jako "boj zblízka" je sebeobranný a taktický systém využívaný jak civilisty, tak profesionálními ozbrojenými složkami po celém světě. 

Systém Krav Maga je systém s jedinečným logickým přístupem, snadný na učení a zapamatování, stavěný na přirozených a intuitivních reakcích a snadno použitelný ve stresových situacích. Důležitou částí KM je také ojedinělý proces výuky, propracovaná metodologie a široká škála způsobů tréninků. 

Krav Maga je vhodná pro všechny, kteří mají zájem o praktickou sebeobranu, bez ohledu na tělesnou konstituci a fyzickou zdatnost.  

Smíšené kurzy

Vhodné pro všechny nezávisle na věku, pohlaví nebo jakýchkoli fyzických předpokladech. Civilní forma Krav Maga se zaměřuje především na jednoduchá a snadno naučitelná řešení případů neozbrojené obrany proti jednomu či více útočníkům včetně případů, kdy jsou útočníci ozbrojeni noži, pistolemi či dalšími zbraněmi. Kromě fyzické sebeobrany se ale zaměřuje také na deeskalaci a vyhýbání se konfliktu, naučíte se správně reagovat ve stresových situacích, využít řízenou agresivitu nebo improvizovat ve vypjatých situacích.  

Kurz jen pro ženy

Krav Maga Global se zabývá problematikou ženské bezpečnosti již více než 10 let, je realizátorem úspěšného projektu Nenechte si ubližovat, jehož cílem je zvýšovat bezpečnost žen. Kurzy vedou certifikovaní instruktoři ženské sebeobrany, kteří se přímo podílejí na jeho realizaci. Tréninky vycházejí z reálných situací a napadení, díky čemuž můžeme garantovat jejich využitelnost ve skutečném životě a ne jen v tělocvičně. Přijďte si s námi zatrénovat - naučíte se být v bezpečí, rozhýbete se a užijete si zábavný a přínosný trénink.

Co se na kurzu naučíte:

  • Specifické techniky a taktiku sebeobrany pro ženy

  • Jak předcházet útokům a deeskalovat napětí včetně verbální sebeobrany

  • Jak správně používat pepřový sprej a běžné předměty k sebeobraně

  • Ubránit se různým druhům úderů

  • Uvolnit se z úchopů a obejmutí

  • Rozpoznat útočníka a včas reagovat

  • a mnoho dalšího..

Při svých trénincích dbám nejen o technickou, fyzickou, mentální a taktickou část, které tento systém definují, ale také i o zábavu, kterou si na trénincích často užijeme do sytosti. 

Doplňkové venkovní tréninky

Také čas od času pořádám tréninky venku a jednou za rok po tmě, abychom si naladili atmosféru reálného prostředí.  

Instruktoři Krav Maga se musí každý rok účastnit updatu, aby byla zajištěna stálá profesionalita. Tento update, který trvá několik dní, je veden instruktorem ze zahraničí, který je členem Global Instructor Teamu.

Kurzy probíhají:

SMÍŠENÝ KURZ začátečníci - 1.měsíční kurz, začínáme 12.9.2023

ÚTERÝ 18:30 - 20:30


SMÍŠENÝ KURZ pokročilý

STŘEDA 19:00 - 21:00


!!! KURZ pro ZAČÁTEČNÍKY začíná 12. 9. 2023 !!!

Pro více informací kontaktujte Nás, nebo přímo instruktorku - Lucii Maršálkovou